ÜRITUSTE KALENDER 2018

 

Täheruumi ürituste ja tundide kõige värskemat jooksvat infot näed Täheruumi FB leheküljelt 

OKTOOBER

1.10.2018 kell 18.00 – 20.00 Tiina Tiitus “Tagurpidi maailm”

Loengus “Tagurpidi maailm” räägib Tiina kodeeringutest, millesse meid sünni hetkest alates trikitatakse ja kuidas neist vabaneda.
Tiina Tiitus on isikliku arengu nõustaja ja inspiraator ning raamatu “Õnnelik suhe” autor.
Tiina tutvustab oma loengut nii: “Usun, et me kõik võiksime elada armastuses ja külluses. Räägin, miks see paljude jaoks veel nii pole. Juttu tuleb tagurpidi maailmast ja oma elu loomisest selliseks, nagu me tegelikult tahaksime. Olen aastatega inspireerinud ja aidanud sihi leida tuhandetel inimestel. Suhtlen ka nähtamatu maailmaga ja loengult saad sinagi kaasa oma isiklikud sõnumid.”

Tiina järgmine loeng on tulemas 22.oktoobril ning seal tuleb juttu sellest kuidas on kodeeritud meie armastus ja lähisuhe.

Osaluspanus 25 eurot, mis palume kaasa võtta sularahas.
Palun anna oma tulekust teada e-posti teel: taheingel@gmail.com. Info tel. 5115573

https://www.tiinatiitus.com
Hallo, Kosmos! saade Tiina Tiitusega

08.10.2018 Konstellatsioonid Keilas

Kummalised sündmused ja inimesed ilmuvad sinu ellu liiga sageli? Või tajud, et ükskõik kuidas ka ei püüa, ikka jõuad ringiga samasse kohta või jõuvarud on kuskil justkui kinni? Kas teadsid, et oled osa süsteemist, mis püüab läbi sinu midagi nähtavaks teha? See on sinu suguvõsasüsteem ehk inimesed eelnevatest põlvkondadest, kes soovivad nähtavale tulla, et nõuda tagasi võlg. Mis põhjusel võlad peresüsteemidesse tekivad ja kuidas neid lahendada, on nii palju erinevaid. Kuid nad kõik järgivad kindlaid seaduspärasusi, sina samuti, isegi kui sa seda ei märka või ei tea.

Registreeru osalema: http://www.santtey.ee/sundmused/8-okt-konstellatsioonid-keilas/

Oled elav ühendus oma eelkäijatega. Seda ühendust ei saa katkestada ja kannad selle ühenduse edasi oma lastele ja lastelastele. Läbi sugupõlvede erinevate kogemuste ja sündmuste, kujuned Sina. Meie suguvõsa on nagu puu, mille juured on omavahel keerdunud ja sõlmes. Mõni on murdunud, mõni ei kasva. Teised on kui kokku liimitud või ülivõimsad. See avaldab mõju milliseid inimesi oma ellu tõmbad, missuguseid sündmusi ja kogemusi läbi elad, kindlat tüüpi partnereid leiad, käitumismustreid kordad, haigused mida põed, suhted mida lood.

Oluline on oma esivanemaid mäletada, mitte neid unustada ja ignoreerida, sest nad leiavad alati viisi kuidas ilmuda läbi haiguste, iseloomude, sündmuste, inimeste, abortide, surmade, finantside, suhtete. Võimalusi on palju. Kuidas seda lõpetada, neile õige koht suguvõsas tagasi anda ja enda eluga edasi liikuda? Selleks on võimas morfoloogiline infoväli, mis teeb nähtavaks selle, mida silmaga ei näe. Teisisõnu nimetatakse seda konstellatsiooniväljaks. Kanname pidevalt kogu suguvõsa infot endaga kaasas läbi DNA, õpetuste jmt. Sellel informatsioonil on energia ja see tõmbabki ligi kõike mida elus koged, sest alateadlikult soovime jääda lojaalseks suguvõsale.

See on grupimeetod ja eesmärk on suunatud lahendusele, mis korrastab nii sinu päritoluga seotud, kui ka praegust peresüsteemi. Ma ei tea kedagi, kes ei sooviks paraneda raskest haigusest, elada paremat elu või luua terveid suhteid tööl, kodus, sõprade või partneriga. Kes tegelikkuse tervendamise teekonna on juba kord ette võtnud, see kogeb imelisi muutusi igas eluvaldkonnas. Iga süsteem vajab korrastamist, nii nagu toad koristamist. Süsteemidel on oma kord ja hierarhia ning seda austades, hakkavad ressursid liikuma. Sinu käes on see võimas vahend kui osaled konstellatsiooniõhtutel asendajana, soovid vaadata lühidalt isiklikku küsimust või tellid töö.

Minu kohta võid lugeda veel siit: http://www.santtey.ee/meist/santtey-jaana/

– Konstellatsiooniõhtule tule mugavates riietes. Vahepeal teeme pausi, et juua tuua teed ning maiustada.
– Osalemine esindajana: 15€
– Töö tellimine: 100€ (töö kindlustab ettemaks 30€ a/a EE597700771002994171 Santtey OÜ. Ettemaksu ei tagastata kui loobud tööst või töötoas osalemast). Ülejäänud summa tasumine sularahas, kohapeal.
– Registreeru osalema: http://www.santtey.ee/sundmused/8-okt-konstellatsioonid-keilas/

Õhtut viib läbi Jaana Saar / 5200108 / jaana@santtey.ee

14.10.2018 kell 11.00 – 15.00 “Armastus minu elus” Konstellatsioon

Kas sa tead, mida sa pead armastuseks? Millised arusaamad ja suhtumised sul sel teemal on? Üks teooria väidab, et armastusel on 5 keelt. Kas tead, millist sina räägid ja millist sa kuuled?

Kasutades konstellatsiooni on seda kõike võimalik teada saada ning endale lähemale jõuda. See seanss on suurepärane võimalus näha tõde, mis on sinus, kuid millest mõistus sind muidu eemal hoiab.

Osalemiseks ei ole vajalik mitte mingi ettevalmistus, eelnevad kogemused konstellatsiooniga ega oskus mediteerida. Kui tahad ennast muuta läbi parema enesetunnetuse ja uute arusaamade, siis oled oodatud!

Kui tahad siiski enne osalemist tutvuda selle tehnikaga, siis siin on värske blogi http://arvamuselust.blogspot.com/2018/09/mis-on-pimekonstellatsioon.html.

Registreeru ester.vasserman@eesti.ee. Osalustasu 17€ (sularahas kohapeal). Osalema mahub kuni 10 inimest.

Juhendavad Ester Vasserman ja Tea Vesik.

21.10.2018 kell  14.00 Naturaalse kehakoorija valmistamise töötuba- Eeterlike õlide võlumaailm

Juba sajandeid on naised selleks, et oma nahka hoida särava ja noorena katsetanud erinevaid meetodeid. Egiptuse kuningannade ilu nippide hulka kuulus mitmeid loodusest pärit ja kummalisi vahendeid. Naha koorimine ja toitmine erinevate loodusest pärit vahenditega annab imelise tulemuse ♥

Kui sina ka armastad ja hoolid oma kehast, siis oled oodatud tegema just sulle sobivat kehakoorijat.
Tule valmista endale 100% looduslik aroomiteraapiline kehakoorija. Koorija valmistamisel kasutame mahe toorainet ja DoTerra eeterlikke õlisid.

Selline ise valmistatud kehakoorija nii koorib kui toidab nahka üheaegselt ♥ Lisaks aitavad eeterlikud õlid meil püsida noorena ning samal ajal toimetavad ka sinu eeterkehas.

doTerra õlid on puhtad looduslikud (taimsed)terapeutilised eeterlikud õlid, mis toetavad meid ja meie peresid väga mitmel moel: aitavad vähendada stressisümptomeid, puhastavad organismi, soodustavad seedimist ja ainevahetust, leevendavad valusid, parandavad meeleolu, toetavad emotsionaalset tervist, toetavad lihaste ja liigeste toimimist, parandavad naha väljanägemist, toetavad hingamisteede tervist, leevendavad nahaärritust, tõstavad kirge jne. Need aitavad hoida ja taastada tasakaalu inimorganismi kõikide elundkondade vahel nii vaimsel kui füüsilisel tasandil.

Ja need lõhnad!!! ♥ ♥ ♥

Energiavahetustasu sündmuse eest on 15 eurot, mille palun kaasa võtta sularahas. Iga euro mis Täheruumi Külluse laekasse pannakse – jõuab läbi Universumi väe kinkijani tagasi vähemalt 1000-kordselt ♥

Anna palun oma osavõtu soovist teada e-maili teel: taheingel@gmail.com, et saaksin ettevalmistuste tegemisel Sinuga arvestada. Küsimuste korral helista 5115573

Kaie
Täheruumi perenaine
Reiki Meister
ja Õlijumalanna ♥
http://www.xn--theruum-5wa.ee/
www.mydoterra.com/kaielepik/#/

22.10.2018 kell 18.00 -20.00 Tiina Tiitus ” Armastuse varjatud saladused”

Kodeeringud annavad ennast tunda eriti valusalt armastuses ja lähisuhtes. Tagurpidi maailma tõdede järgi tehes on ette nähtud, et sa ei tohigi õnnelikuks saada. Räägime armastuse kodeeringutest läbi aegade, mis on olnud lubatud ja mis mitte.

Loeng “Armastuse varjetud saladused” on loengusarja “Tagurpidi maailm” teine loeng.

Tiina järgmine loeng on tulemas 12.novembril ning seal tuleb juttu sellest kuidas suhelda kallimaga nii, et ei tekiks tülisid ja armastus kestaks.

Osaluspanus 25 eurot, mis palume kaasa võtta sularahas.
Palun anna oma tulekust teada e-posti teel: taheingel@gmail.com. Info tel. 5115573

https://www.tiinatiitus.com
Hallo, Kosmos! saade Tiina Tiitusega

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.