Tervendava võimlemise tunni sissejuhatuseks räägin mõnel tervisega seotud teemal, seejärel teeme hingamis- või energiaharjutuse ning jätkub võimlemis- ja venitusharjutuste tegemine, tund lõppeb lõõgastava puhkehetkega. Olen harjutuste valikul loominguline ehk igas tunnis on midagi uut ja midagi juba tuttavat.

Julgustan tervendava võimlemise tundidesse tulema kõiki, kes soovivad olla nii füüsiliselt kui vaimselt terved. Tervendav võimlemine parandab teie lihaste, liigeste ja siseorganite olukorda, annab elujõudu, aitab lõõgastuda ning olla tasakaalus. Harjutused on sobivad erinevas vanuse, kaalu, painduvuse ja oskustega inimestele.

Olen igapäevaselt massöör ja hingamisterapeut. Mulle meeldib leida vastuseid inimeste terviseküsimustele ja toetada tervenemist erinevate teraapiatega. Minu lemmikteemadeks on ravimassaaž ja siseelundite teraapia, aga ka vabastav hingamine.

Minu kui terapeudi juurde jõudnud inimesed on rääkinud, et nad tahaks rohkem teada tervise teemadel ja õppida juurde harjutusi, mis aitavad kehal tervemaks saada ja terve püsida. Nii saingi inspiratsioon, et teha tervendava võimlemise grupp oma tervisest hoolivatele inimestele.

Tervendava võimlemise tunnid toimuvad Keilas Täheruumis K kell 19.10-20.40.
Ühe tunni maksumus on 10€ 
Pane palun selga mugavad ja venivad riided. Matid ja pleedid on kohapeal olemas.

Katri Pääsuke
tel: 55 402 44; e-post: katri@kasvamine.ee
Vaata ka:
www.kasvamine.ee ja www.facebook.com/kasvamine