Mandalatantsu õhtud naistele.

Naise vägi peitub tema ilus ja tantsus ümbritsevaga, just seetõttu on tants naise jaoks väga oluline praktika. Tants on justkui naiste jooga, mis viib meid sügavamasse kontakti oma keha ja kogu olemusega. Läbi liikumise ühendume enda tõelise väega ja naiseliku voolava energiaga.
Just selleks kutsun Sind igal NELJAPÄEVA õhtul mandalatantsu naisteringi.
Koos tantsime mandalatantsu – naiselikku templitantsu; teeme harjutusi ja praktikaid oma naiseliku ja sakraalse väega ühenduse saamiseks. Kasutame erinevaidtehnikaid, hingamist ja liikumist, tantsu- ja tervenduse maagiat.

Sa oled oodatud ühinema ja kogema iseend oma kehas läbi voolava tantsulise liikumise, kus loome lõpmatuse sümbolit läbi spiraalide, lainete, ringide. Nende liikumistega juhime ja suuname energiate liikumist oma kehas.

Osalema on oodatud kõik naised – need kes varem tantsuga sõbrad kui ka need, kes esmakordselt tantsu maagiat enda jaoks avastavad.

Riietus olgu mugav, mis lubab liikuda, soovitavalt pikk seelik või retuusid. Tantsime paljajalu.

Mandalatantsu õhtuid viib läbi mandalatantsu serifitseeritud õpetaja Kretel Viirsaar.

Registreerimine ja info: kretel77@gmail.com, tel: 56241111
Osalustasu: üks kord 12 eurot, kuukaart 40 eurot
Loe veel mandalatantsust Sunara kodulehelt: http://sunara.ee/event/mandalatantsuohtud-naiste-vaetantsud-ja-praktikad/
Tule ja naudi uue ja särava elu loomist  läbi maagilise templitantsu!

Mandalatantsu kohta pikemalt.
Pühal geomeetrial põhinev mandalatants on kaunis naiselik liikumine, iidne templitants.
Liikudes läbi elulille tervendab ja tasakaalustab tantsija end nii füüsiliselt, vaimselt kui energeetiliselt.
Mandalatants paneb voolama sinu eluenergia….tasakaalustab ja loob kontakti parema ja vasaku kehapoole vahel…harmoniseerib…vabastab ja tervendab võimalikest blokeeringutest.
Tantsus kasutatakse aeglast kohalolekuga liikumist, mis on tervendav ja sügavat rahu tekitav.
Liikumine toimub läbi püha geomeetria (ringid, kaheksad, spiraalid), oma olemust tunnetades.
Selline geomeetriline mandala, mida oma kehaga joonistad, tervendab sügavalt kogu sinu olemust ja aitab oma ellu soovitut manifesteerida. Mandalatantsus moodustavad helivibratsioonid, liigutused ja energia ühise terviku. Sinu olemuse kõik aspektid sulanduvad meditatiivses tantsus ühtseks harmooniliseks tervikuks.
Mandalatants maandab ja loob teadliku kontakti Maaga, et tunda tema jõudu, tarkust, armastust ja tuge.

Mandalatantsu looja Maya Mandala on sündinud Venemaal, kuid juba varajasest noorusest on ta reisinud ringi mööda maailma, otsinud sügavamat tõde, tutvunud iidsete vaimsete õpetuste ja pühade tantsudega erinevates maailmanurkades. Tema rännakud on viinud teda mitmete tuntud meistrite juurde nii budismi, Surabi tantra suunal kui ka Osho gruppides. 14 aastat veetis Maya koos sufi meistri Zahiraga. Talle kõige olulisem meister on aga dzogcheni õpetaja Namkai Norbu.
Iga uus õpetus, ühendus iga vaimse meistriga avas temas aina uusi külgi mõistmaks ja tajumaks ennast ning sügavamat elu olemust. Vaatamata kogu sellele sügavusele, tarkusele ja avardumisele, mida ta erinevate meistrite juures koges, tundis ta endas rahutust. Midagi oli siiski veel puudu. Kuni ühel hetkel ta mõistis, et  tal tuleb sügavale endasse sukelduda ning kodeerida lahti oma DNA-st need teadmised ja oskused, mida ta ammustel aegadel Egiptuses Ma At energeetilise ühenduse preestrinnana kasutanud oli. Nii sai alguse Mandala tants.