dsc_9996 Mina olen Kairit, Keilas asuva heaolukeskuse Täheruum perenaine ja joogatreener.

JUHENDAN YIN JOOGA RÜHMATUNDE KEILAS TÄHERUUMIS
♥ PAKUN PERSONAALSET TOETUST JA JUHENDAMIST
♥ VIIN LÄBI JOOGATUNDE ETTEVÕTETES KOHAPEAL (Harjumaa piires)
 KORRALDAN JOOGALAAGREID

 

Olen erinevate teraapiate õppimise ja teadliku enesearengu teed käinud pea kakskümmend aastat. Otsin pidevalt uusi väljakutseid ja  enesearendamine on minu eluviis, teisiti ma ei oska ega saa 🙂
Kuidas ma olen jõudnud siia, kus ma hetkel olen?
Olen õppinud elus väga palju erinevaid teemasid ja valdkondi. Olen hariduselt personalijuht, aga kuna hing ihkas ikka midagi muud, siis olen juurde õppinud refleksoloogiat, homöopaatiat, aroomiteraapiat, meditatsioonitehnikaid, teadmisi keha toetavast toitumisest jne. Paar aastat tagasi juhatas elu mind joogamaailma ja kuna see köitis mind väga, siis õppisin yin ja vinyasa stiilide joogatreeneriks.
Kuna kogu see suur hulk teadmisi holistilisest maailmakäsitlusest on minu sees aina paisunud, siis tunnen, et pean neid teadmisi ja kogemusi edasi andma ja pakun ka Sulle võimalust saavutada mõnus kergus, rahu, tasakaal ning kontakt iseendaga kas siis joogatundide või personaalse toetamise abil.


YIN JOOGA on rahulik ja meditatiivne joogastiil, mille olemuseks on pikad venitused. Tänase aktiivse elutempo juures on yin jooga praktiseerimine üheks imeheaks võimaluseks aeg maha võtta ja lõdvestuda.
Yin on rahulik ja lõõgastust pakkuv joogastiil. Peatume poosides kaua (keskmiselt 2-5 min) ning suuname tähelepanu sissepoole, luues lõdvestunud ja meditatiivse seisundi. Pidev Yin jooga praktiseerimine parandab liigeste tervist ja liikuvust, suurendab eluenergia liikumist kehas ning aitab luua harmooniat ja tasakaalu nii kehas kui meeles.
Tund sobib nii alustajatele kui ka edasijõudnud joogaharrastajatele. Yin-jooga tunnis pole oluline see, kui palju sa paindud või millega sa varem tegelenud oled! Takistuseks pole ka tervislik seisund, sest kasutame erinevaid abivahendeid nagu plokid ja padjad ja igaüks saab võtta just talle sel hetkel sobiva poosi variandi. Tund sobib ka rasedatele (vaata allpool on selle kohta tekst).
Matid ja pleedid on kohapeal olemas!
Namaste!
Uuel hooajal toimuvad yin jooga tunnid Keilas pühapäeviti kell 19.00 (Alates 20.08.2017)

PERSONAALNE JUHENDAMINE JA TOETAMINE
Nagu lehe ülaosast saad lugeda, olen õppinud ja praktiseerinud mitmeid erinevaid teemasid ja tehnikaid. Seetõttu tunnen, et neid väärtuslikke teadmisi ei ole mulle antud niisama, pean neid jagama. Seega olen hea meelega sulle toeks ja abiks, kui tunned, et üksi enam ei saa, soovid midagi oma elus muuta ja edasi liikuda.

Tean ise omast kogemusest, kui oluline on see, et sul oleks keegi, kes aitab teel püsida ja kellelt tuge saada!
Mida saan sulle pakkuda?
Kuna iga inimene on erakordne ja unikaalne, siis grupitreeningutes ei pruugi sa oma küsimustele vastuseid saada. Pakun võimalust kohtuda eraviisiliselt, et koos läbi vaadata sinu murekohad ja leida sobivad treeningharjutused sinu kehale, sobivad meelerahuharjutused sinu meelele. Vaatame üle sinu toitumisharjumused, eluviisi ja arutame, mida ja kuidas muuta, et kehal oleks kergem ja hingel muretum.
Saan olla sinu ja su keha vaheliseks tõlgiks. Vaatame, miks mingi probleem just sinule, just sellesse piirkonda tekkinud on…
Panustame koos sellesse, et sinu elukvaliteet tõuseks ja silmis oleks rõõm!

Kohtumised võivad toimuda sinu poolt valitud kohas või Keilas Täheruumis. Ühe kohtumise tasakaalupanus on 35€.

JOOGATUNNID ETTEVÕTTES, ÜRITUSTE RAAMES jne.
Tulen suurima rõõmuga Harjumaa piires teie ettevõttesse Yin joogatunde andma. Olgu see siis lihtsalt ühekordne üritus (spordipäev, motivatsioonipäev, suvepäevad…), pakkumaks töötajatele vaheldust ja võimalust tutvuda joogamaailmaga või soovite pakkuda regulaarseid joogatunde oma ettevõtte ruumides  – mõlemad variandid sobivad!
Teie poolt on ruum (sobib koosolekusaal vms ruum, kus on piisavalt ruumi ja soe põrand), mina saan kaasa võtta matid ja muu varustuse. Kuna yin jooga on hästi rahulik ja pigem lõõgastav, siis ei ole oluline ka peale tundi pesemisvõimaluste olemasolu, sest tunnis me ei higista.
Seega – kui oled valmis pakkuma oma töötajatele mõnusat lõõgastust ja treenimisvõimalust töökohalt lahkumata, siis võta ühendust. Lepime kokku sobivad ajad ja hinna! Võid olla kindel, et töötajad hindavas ettevõtte panust!

 

MINU KONTAKTID:
e-post: kairit.krumm@gmail.com
tel: 5098194
FB: www.facebook.com/yinjooga


Download (PDF, 35KB)