Pille.doc
Mina olen Pille ja pakun Täheruumis: 

*Kristalliteraapia eraseansse – energeetiline tervendus ja vestlused (seda ka kaugseansina)
*Kristalliteraapia grupiseansse – juhitud meditatsioon koos energeetilise korrastuse ja kristalliteraapiaga

 

 

Olen läbinud  „Kristallikoolis“ 4 kursust. Lisaks on mul läbitud ka Inglikaartide prepareerimise 3 kursust, Reiki I ja II astme koolitused ja veel palju huvitavat….mida kõike soovin Teiega jagada.
Mulle meeldib alati midagi uut õppida, kogemusi omandada ja seda kõike ka Teistega jagada.

Mis on kristalliteraapia?­­­­­
Kristalliteraapia on mõnus ja kergendav energiat andev seanss. Kristalliteraapia ehk tervendamine kristallide abil on omamoodi vibratsiooniteraapia, kus kasutatakse kristallidele omaseid erinevaid võnkeid energeetiliste blokkide eemaldamiseks. Blokeeringud võivad olla kogunenud inimese kehasse terve elu jooksul ja võivad olla pärit ka eelmistest eludest. Need blokeeringud võivad inimese elus olla pidurdavateks teguriteks ja ei lase eluenergial vabalt voolata ning ilma takistuseta kulgeda.Ilmselt on see meile kõigile tuttav tunne, kui komistad pidevalt ühe ja sama katsumuse otsa ja ei mõista, miks sarnane negatiivne kogemus meid taas tabab. Kristallidel on ka värviteraapiline mõju.Värvidel on meie füüsilisele ja vaimsele kehale suur mõju, neid targalt valides ja suunates saame positiivselt mõjutada inimese tervist rakutasandini välja.
Teraapiasse tulemiseks ei pea sul olema füüsilist vaevust- põhjuseks võib olla ka kerge väsimustunne, unetus, stress, tööpinged jne. Või lihtsalt huvi kristalliteraapia vastu.

Kuidas kristalliteraapia seanss toimib?
Kristalliteraapias kasutatakse erinevaid poolvääriskive ja kristalle. Eri tüüpi ja omadustega kristallid paigutatakse kehale või keha ümber selleks, et vabastada meid stressist, pingetest, valust ja aidata meil lõdvestuda ning tõsta energiataset nii füüsilises kehas, kui erinevates aura kihtides. Praegusel ajastul, kus meid ümbritsev maailm läbib suurt muutust, on kristallid meile appi saadetud justkui toetavateks teekaaslasteks, kes aitavad meie energiataset tõstes muutusi kergemalt ja teadlikumalt läbida ja uut energiat avatumalt vastu võtta.

Kuidas kristalliteraapia seanss välja näeb?
Kristalliteraapia seanss koos konsultatsiooniga kestab 60-90. minutit.Seansi ajal lamab klient mugavalt massaažilaual ning terapeut asetab kristallid vajalikele kohtadele kehal või selle ümber. Kristallid on inimese kehal ja/või  ümber vastavalt individuaalsele vajadusele.Kristallide paigutamisel ning valimisel kasutab kristalliterapeut intuitsiooni või muid kristalliteraapilisi paigutusi.Kõik sõltub inimese individuaalsetest vajadustest. Vajadusel puhastatakse ja korrastatakse ka chakraid pendli või kristallsaua abil.

Kuidas kristalliteraapia mõjub?
Kristalliteraapia tasakaalustab inimest kõikidel tasanditel- nii kehalisel, meelelisel kui ka vaimsel tasandil.Kristalliteraapia eemaldab õrnalt blokeeringud vastavalt inimese valmisolekule ning parandab tervist ja annab heaolutunde.Kliendid kirjeldavad oma elamusi enamasti suure sisemise rahu saabumisega, tasakaalustatud olekuna, kergelt lendleva tundena.
Mõned ei oska seda elamust kirjeldada, kuna tõesti on asju, mida on kristalliteraapia seansi puhul võimatu sõnadesse panna- need elamused tulevad enamasti väga sügavast sisemisest vaimsest rännakust, mis teraapia ajal tänu kristallidele aset leiab.

Kristalliteraapia seanss sobib kõigile olenemata soost ja vanusest, sest kristallid töötavad alati meie parima heaolu nimel.
Kristalliseanss 60 min       30.-
Kristalliseanss 90 minutit   35.-

Huvi korral võta ühendust:
Telefon: 55531397
e-post: pille.heinsaar@gmail.com