Laura Randmaa teeb Täheruumis Yin jooga tunde esmaspäeviti kell 19.00-20.30

YIN JOOGA on rahulik joogastiil, mille olemuseks on pikad venitused. Tund sobib nii alustajatele kui ka edasijõudnud joogaharrastajatele. Sobib ka neile, kes pole kunagi joogat teinud või kellel ülekaal. Tänase aktiivse elutempo juures on yin jooga praktiseerimine üheks imeheaks võimaluseks aeg maha võtta ja lõdvestuda.

Poosides püsime 3-5 minutit ning suuname tähelepanu sissepoole, luues lõdvestunud ja meditatiivse seisundi. Pidev Yin jooga praktiseerimine parandab luude ja liigeste tervist ja liikuvust, suurendab paindlikkust, kehatunnetust ning aitab luua harmooniat ja tasakaalu nii kehas kui meeles.
Yin jooga praktika õpetab rahunemist, lõdvestumist ja endaga kontakti loomist.
Yin-jooga tunnis pole oluline see, kui palju sa paindud või millega sa varem tegelenud oled! Takistuseks pole ka tervislik seisund, sest kasutame erinevaid abivahendeid nagu plokid ja padjad ning igaüks saab võtta just talle sel hetkel sobiva poosi variandi.
🕖 Tule aegsasti kohale, et jõuaksid maksta osalustasu ja võtta hetk enne tunni algust, et jätta seljataha argimõtted ning keskenduda eelolevale tunnile.
Matid ja pleedid on meil olemas, aga võimalusel eelista enda oma.

Tund toimub, kui on registreerunud vähemalt 5 inimest. Tunni ärajäämise korral saadan teated osalejatele.
REGISTREERIMISLINK

Kontakt:
www.facebook.com/laurajooga
Tunnid toimuvad Täheruumis esmaspäeviti kell 19.00-20.30
Ühe korra maksumus on 10€