unnamed (3)

Mina olen Reiki Meister, Human Designi praktik Eve ning pakun Täheruumis:

♥ Reiki individuaalseansid
♥ Human Design kaart, analüüs koos personaalse konsultatsiooniga

Minuga saad ühendust:
e-post: eve@eluterve.ee, Facebooki sõnumi kaudu
FB: www.facebook.com/eluterve

Loe Human Design Systemist ja disainikaardist, Reikist ja reikiseansist allpoolt täpsemalt.

HUMAN DESIGN SYSTEM JA DISAINIKAART

Me kõik oleme disainitud erinevaks, eriliseks ja unikaalseks ning tulnud siia ellu täitma väga erinevaid ülesandeid, eesmärke, rolle. Me tahame õppida ennast tundma, jõuda enda Tõelise Olemuseni, saada kontakti enda sisemise tarkuse, unikaalsuse, potentsiaali ja tõeliste andepärlitega. Human Design System ehk Inimese Disainisüsteem on terviklik, mitmekesine ja mitmekihiline käsitlus inimese pärisolemusest ning unikaalsusest. See hõlmab nii inimese füsioloogilis-bioloogilist, energeetilist kui ka psühholoogilist poolt.

Human Design kaart annab inimesele personaalse visuaalse ülevaate ja kirjelduse tema tegelikust, unikaalsest disainist, potentsiaalist, pinge- ja välise mõjutuse kohtadest, mis takistavad elada enda tõelist potentsiaali ja tegelikku elueesmärki. Lisaks sellele annab lihtsalt kasutatavad, praktilised kaks tööriista, et seda teadmist kohe praktikas kasutada ning järjest enam autentse endana toimida. See teadmine aitab meil igapäevaselt teha enda jaoks õigeid, tervislikke otsuseid, teistega paremini suhelda, elada oma unikaalset elu vastavalt oma disaini eripärale ja lasta lahti sellest, kes me tegelikult ei ole – välisest mõjutusest. Selliselt, et elada, kogeda, tunda ja olla see, kes sa tegelikult oled. Elada oma elu teadlikult, rõõmu ja meelerahuga, käies oma tegelikku elusihti.

unnamed (4)

Enda disaini teadmine aitab
– aru saada, kes Sa oled ja kes Sa ei ole (Sinu pärisolemus, pingekohad ja välised mõjutused)
– avastada oma tegelik, autentne olemus, unikaalsus, potentsiaal ja elusiht ning kuidas panna see teadmine enda jaoks positiivselt tööle
– teha igapäevaselt teadlikult enda jaoks õigeid otsuseid, valikuid
– võtta oma elust, suhetest maha survestamised, pinged, vastupanu ja takistused
– lahtimõtestada, mõista ja aktsepteerida ennast sellisena nagu Sa oled
– mõistes paremini ennast, oma tegelikku olemust, paremini mõista ka teisi.

Pakett sisaldab: Human Design kaart, 8-10-leheküljeline kirjalik analüüs-kokkuvõte eesti keeles. Lisaks sellele kuni 2-tunnine personaalne konsultatsioon, kus räägin lahti kaardil oleva informatsiooni ning kuidas seda teadmist igapäevaelus praktiliselt ja tõhusalt rakendada.

Konsultatsioone saab teha Tallinnas, Keilas või skype´i teel.
Sinu panus 80 eurot.

Inimese disainikaart koos personaalse konsultatsiooniga sobib hästi ka kingituseks sõbrale või lähedasele inimesele, kes soovib enda unikaalsest pärisolemusest rohkem teadlikuks saada.

unnamedDisainikaardi tellimiseks võta minuga ühendust võtta e-posti eveoidsalu@gmail.com või Facebooki sõnumi teel ning saada järgmised andmed:
– ees- ja perekonnanimi
– sünniaeg (päev, kuu, aasta ja kellaaeg, võimalikult minutilise täpsusega)
– sünnikoht (linna/asula täpsusega)

unnamed (1)

Mis on Inimese Disaini Süsteem ja kuidas see töötab?
Inimese Disaini süsteemi (Human Design System) pani kokku terviklikuks kirjelduseks Robert Alan Krakower, hiljem Ra Uru Hu, aastal 1987, tänu ühele väga erilisele sündmusele oma elus (vt Ra Uru Hu videot https://www.youtube.com/watch?v=FxdFUBNofMY). Süsteem on süntees mitmest muistsest traditsioonilisest ja mitmest kaasaegsest kirjeldusest ning kirjeldab uuel, loogilisemal ja terviklikumal tasandil maailma, inimest, tema energeetilist ja geneetilist disaini selles.
Selles innovaatilises ja igapäevases elus tõhusalt töötavas kirjelduses on saanud täiesti uueks tervikuks ja kvaliteediks sellised esoteerilised kirjeldused nagu Hiina Muutuste Raamat I’Ching, Hindu-Brahmani tšakrate süsteem, astroloogia, Zohar-Kabbalistlik “elupuu”, ning sellised kaasaegsed teaduslikud valdkonnad nagu füüsika, keemia, psühholoogia, kvantmehaanika, astronoomia, geneetika ja biokeemia.
Inimese Disaini süsteem on holistiline ehk terviklik ja hõlmab nii inimese füsioloogilis-bioloogilist, energeetilist kui ka psühholoogilist poolt.
Holistine ehk terviklik maailmavaade: Kõik elusolendid on osa ühest terviklikust väljast ja seetõttu me kõik pidevalt suhtleme/mõjutame üksteist ning maailma meie ümber. Me ei ole eraldiseisvad, vaid osa tervikust. Me oleme ühendatud tervikuga väikeste osakeste kaudu, mida nimetatakse neutriinodeks. Me oleme üksteisega ühenduses aura kaudu, meid ümbritseva nähtamatu energiavälja kaudu.
Unikaalsus: Me oleme osa tervikust, kuid samas ka ainulaadsed. Meil kõigil on üksteise ja ümbritseva maailma jaoks oma unikaalne väärtus. Olles teistest erinev, toome me maailma midagi uut. Me oleme osa maailmast, kuhu me igapäevaselt üritume sobituda, sellega kohanduda. Samas meie tõeline, eristuv pärisolemus ei saa ennast seeläbi manifesteerida ning see võib muuta meie elu pingeliseks ja ebamugavaks. See juhib meid paratamatult valede otsuste ja valikute juurde.
Meil kõigil on erinevad nõudmised ja vajadused. Igaüks on loodud olema teistest erinev. Disainikaardi abil saame me need erinevused, unikaalsuse välja tuua. Me oleme siin, et elada oma elu ja väljenduda omaenda unikaalsel viisil. Selle mõistmine võib meilt võtta suure raskuse õlgadelt. Kui tihti me oleme võrrelnud ennast teistega? Kui tihti lapsena võrreldi meid kellegi teisega lapsevanema, õpetaja või eakaaslaste poolt? Enda võrdlemine teistega tekitab sügaval enda sisemuses tunde, et ei ole OK eristuda, olla see, kes sa päriselt oled. Me püüame ennast muuta või kohandada oma käitumist selliselt, et see teistele sobiks. Kui me hakkame aru saama ja aktsepteerima oma unikaalsust, siis me avaneme ja saame ennast vabalt tunda. Mõjutuste kihid kukuvad aeglaselt küljest ära, ja inimene, kes Sa oled loodud olema, Sinu pärisolemus, tuleb nähtavale. Enda tõelise, ainulaadse loomuse mõistmine on esimene samm enesearmastuse, -väärtustamise ja eneseteostuse suunas.
Neutriinod: Inimese Disaini süsteem kasutab Sinu sünniandmeid, et arvutada välja ja koostada Sinu isiklik, individuaalne disainikaart (BodyGraph kaart). See põhineb neutriinode teadusel – väikesed osakesed, mis kannavad massi ja informatsiooni ning määravad Sinu unikaalse jälje. Me elame tihedas neutriinode ookeanis koos triljoni neutriinodega, mis on pärit meie päikesesüsteemi tähtedest. Nad läbivad kõike ja kõiki ning jätavad informatsioonijälje, kus iganes nad liiguvad.
Läbi selle isikliku kaardi analüüsi näed Sa erinevaid aspekte endast: mis on kindlaksmääratud, milline on fikseeritud ja usaldusväärne energia Sinus. Kust Sa oled avatud, tundlik ja haavatav, kust tulevad Sinu õppetunnid.
Inimese Disaini süsteem on unikaalseks ja autentseks Endaks olemise tööriistad ja praktika, mis töötab läbi kogemise, läbi oma disainiga teadliku eksperimenteerimise – pannes tähele endas ja enda ümber toimuvat ning seda endale teadvustades. Sellest süsteemist, väga mitmekihilisest ja samas lihtsalt hoomatavast ning praktiliselt kasutatavast kirjeldusest, saad juhised-teadmise, kuidas olla päris-ise, autentne ise ja lasta lahti sellest, mida Sa tegelikult ei ole ning mis on Sinu jaoks väline mõjutus. Võtta selliselt maha vastupanu, takistused ja „peaga vastu seina jooksmised”.
Mõistes paremini ennast, oma tegelikku olemust, oma potentsiaali, oma tugevusi ja nõrkusi ja õppimise kohti, oma siin olemise eesmärki, saame paremini mõista ka teisi. Inimese Disaini süsteem on hea tööriist, vahend enda ja teiste paremaks lahtimõtestamiseks ning mõistmiseks.

REIKI – LOOMULIK TERVENDAMISE MEETOD

REIKI on Jaapani peenenergeetiline massaaž ehk käte pealepanemisega loomuliku tervendamise meetod, mis põhineb eluenergia edastamisel. Reiki on pehme, tõhus tervendav energeetiline praktika. Lähtudes inimese kehas olevatest energiakeskustest, kaetakse keha erinevate käteasenditega, mille käigus keha laeb end puhta ja elujõudu andva universaalse eluenergiaga. Reiki mõjub terviklikult: energia toimib nii füüsilisel, emotsionaalsel kui mentaalsel tasandil kuni sümptomi põhjuseni välja. Puhta ja targa energiana aktiveerib Reiki inimese keha loomuliku isetervendusvõime.

Reiki on iidsete juurtega, läbi imbunud idamaade rahvaste tuhandeid aastaid kestnud ravitsemise tehnikatest, tarkustest, filosoofiast ja armastusest. Reiki meetodi juured ulatuvad muistsesse Indiasse, Tiibetisse ja Hiinasse. Sealt levisid need teadmised ja praktikad ka Jaapanisse, kus dr Mikao Usui lõi 19. sajandi lõpus neile põhineva Loomuliku Tervendamise Meetodi nimega Reiki. Sõna “reiki” tähendus jaapani keelest tõlkides on Universaalne Eluenergia.

unnamed (5)

REIKI TOIME on vastavuses sellega, mida reiki vastuvõtja vajab ning millist muutust ta on antud hetkel valmis oma teadvuses aktsepteerima. Reiki kanaliseerimine läbi reikimeistri käte laseb kehal energiat tõmmata sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse. Sügava lõdvestumise lainel toimub energia tasakaalustamine ning aktiveerub keha isetervendusvõime.

Mõjud regulaarsete seansside käigus:

aitab lõdvestuda, leevendab valu, stressi, ärevust
lahustab energiablokeeringud
vabaneb nii mentaalne, füüsiline kui emotsionaalne pinge
maandatakse emotsioonid ja saavutatakse südamerahu
tugevneb immuunsüsteem, paraneb vereringe ja suureneb hapniku tase organismis
aktiveerub eluenergia, suureneb elurõõm, meeleselgus, teadlikkus ja vastutus oma elu eest
toimub aura transformeerumine ja tšakrate energiataseme harmoniseerumine
toetab vaimset arengut

REIKI SEANSS kestab tavaliselt kuni 1,5 h. Seansile tulles peaks riietus olema mugav. Seanss algab kliendi ja reikiterapeudi vahelise vestlusega, kus tutvutakse üksteisega ning klient saab soovi korral rääkida, mis talle hetkel muret teeb. Seansi ajal lamab klient pikali massaažilaual, riietatuna, kaetud pehme tekiga. Sel ajal üldreeglina vestlust ei toimu, taustaks mängib rahulik idamaine muusika. Seansi ajal kaetakse keha nii eest kui tagant erinevate käteasenditega. Erinevate energiamassaaži tehnikatega transformeeritakse inimese energeetikat ja lõpus tehakse energiakeskuste tasakaalustamine.
Seansi ajal ja järel võib klient tunda sügavat lõõgastust. Samas on iga raviseanss isemoodi ja ka inimeste kogemused-tundmused erinevad. Mõistlik on vahetult pärast seansi lõppu varuda veidi aega argimaailma naasmiseks. Et puhas universaalne eluenergia inimese kehas paremini toimiks ja toksiinid kiiremini väljuksid, on vaja pärast seanssi juua vett.

Optimaalne reiki seansside arv on vähemalt 5 järjestikust seanssi. Kuid inimesed on erinevad, seega võivad seansid kesta nädalaid ja isegi kuid. Esimestel päevadel toob seanss välja füüsilisel tasandil (alateadvuses) blokeerunud emotsionaalset energiat ja toksiine. Alles seejärel saab keha puhastuda ja täituda universaalse eluenergiaga, mis harmoniseerib ja tervendab inimest terviklikult.

Samas tuleb arvestada sellega, et reikimeister annab inimese energeetikale impulsi tervenemiseks, kuid see seisund ei püsi kaua, kui inimene ise oma sisemaailmaga kodutööd ei tee. Seega reiki seanss on tõhusam reikimeistri ja kliendi avatud ning positiivsel koostööl.

Reikiseanss kestab 1,5 tundi ja selle tasakaalupanus on 55€, püsiklientidele 50€.
Seansi aja broneerimiseks võta minuga ühendust e-posti eve@eluterve.ee või Facebooki sõnumi teel.

Reiki viis põhimõtet – Gokai, mis kirjeldab reiki olemust ning töötab igapäevaelus suurepäraselt.

Just täna ja praegu:
ära vihasta,
ära muretse,
ole tänulik kõige eest,
ole hea kõigi vastu,
tee oma tööd hoolsalt.

MINUST

Reikiga olen tegelenud 2011. aastast, mil läbisin Reiki I astme kursuse. Sellele järgnesid II aste, Reiki Meistri tase ja selle süvendatud jätkukursus – kõik Eesti Reiki Koolis ja Reiki meister-õpetaja Age Pihlaku juhendamisel.

Ma ei jõudnud Reikini juhuslikult. Sain elult väärtusliku kogemuse, milline laastav tagajärg tervisele on võõras elurütmis elamine; pidev muretsemine, kiirustamine ja rapsimine; sisemine rahutus ja rahulolematus, liigsete kohustuste kuhjamine, mille tegemiseks ei jätkunud lõpuks energiat jne. Soovist muutuste järele, leida endas uuesti sisemine rahu, rõõm ja tasakaal, saada kontakti enda sisemise tunnetuse ja südametarkusega, jõudsin Reikini. Reiki on lihtne, aga samas tõhus ja väekas praktika iseendaga sügavuti minemiseks – et olla igapäevaselt terve, eluenergiat täis, iseendaga tasakaalus, leida endast üles harmoonia ja armastus. Tänaseks on Reikist saanud loomulik osa minu igapäevaelust – teadlikult, tervelt elamise ja olemise viis. Iseenda peal pidevalt praktiseerides, näen ja tunnetan, kui võimsalt, väekalt ja samas pehmelt see energiatöö toimib. Selliselt tuli mingil hetkel sisemine soov seda tarka ja puhast Reikienergiat ka teistega jagada.

2013. a. jõudis põneva avastusena minu ellu Human Design System (Inimese Disainisüsteem), sellesse süvenemine, õppimine ja igapäevaselt päriselus praktiseerimine. Disainikaart andis mulle enda kohta selgema pildi ja arusaamise, kes ma tegelikult olen, mis on minu anded ja minu jaoks loomupärane, kuidas ma toimin parimal võimalikul moel. Enda (ja teiste) mõistmise ning aktsepteerimise. Läbi enda Human Designi kogemuse, kogemise ja igapäevase eksperimenteerimise saan öelda, et see toimib praktikas vägevalt.

Minu arvates oleme me algselt siia maailma loodud olema rõõmsad, õnnelikud, elujõulised, loomingulised, loovad, mängulised, endast teadvel, kasutades oma unikaalset eripära ja potentsiaali. Mul on siiras heameel, et saan oma oskusi, teadmisi, kogemusi ja tunnetust ka teistega jagada. Teha seda omal parimal võimalikul moel.

Südamerõõmu, meelerahu ja armastust soovides
Eve

Minu Reikini jõudmise lugu ajakirjas Mari (august 2014):

https://reikikool.ee/artiklid-ja-meedia/artikkel-kumne-kuunega-elu-kuljes-kinni/