Kaardid Lapse OMA Inglikaardid kaardikujundus - Kristallihaldjad.eeOn valminud Eesti esimesed spetsiaalselt lastele suunatud Inglikaardid!
Nende loojaks on Täheruumi perenaine Aili Puss.
Lapse OMA Inglikaardid on abivahendid suhtlemiseks Universumi ja Inglitega. Nende kaudu saab abi ja juhatust nii igapäevastes küsimustes kui ka keerulisemate elusituatsioonide tulemuslikumaks lahendamiseks. Kaardid on suunatud 7-18 a lastele ja noortele, aga tegelikult sobivad need kasutamiseks koos vanema abiga ka noorematele ning emale-isale endale ka.
Need kaardid aitavad lapsel enda sisetunnet rohkem usaldama hakata, tõstavad enesekindlust ja saavad lapsele heaks kaaslaseks. Kaardipakis on 29 kaarti ja kasutusjuhend.

DSC_98267

Inglikaardid on müügil Täheruumis kohapeal (helista ette, sest alati ei pruugi kedagi kohal olla), Kõikides Apollo raamatukauplustes ja nende e-poes, Rahvaraamatus ja Loitsukelleris, Tallinna kaupluses Allikas ning Rahulolu Keskuses, Väekeskuse e-poes. Rakveres Rahulolupesas ja Raplas Angala Väekojas, Pärnu Riiamariis.

Kui Teil on suurem seltskond huvilisi, siis tuleme meeleldi Teie juurde kohapeale, üle Eesti, et neid imelisi kaarte tutvustada ja kasutamist õpetada.
Andke julgesti oma soovist teada: ailihairspirit@gmail.com